E4.0 Geçiş için..

 

Endüstri 4.0’a geçiş yapmak mı istiyorsunuz?

Dijital dönüşüme siz de katılın..

Endüstri 4.0' ın tüm katmanları için uyarlanabilir uygulamaları ve işletmenize özel çözümlerimiz ile prosesinizi dijital dönüşümünü gelin beraber yapalım.

 

Tesisinizi dijitalleştirmek akıllı üretim prosesi kurmayı mı düşünüyorsunuz?

MCS Factory Digitalization ile Akıllı Üretimi keşfedin..

Endüstri 4.0 Partneriniz MCS Factory Digitalization, birbiriyle anlık olarak haberleşen tam entegre akıllı sistemler kurar.

 

Gerçek zamanlı bilgi ve anlık raporlar almak mı istiyorsunuz?

Hızlı, esnek ve kaliteli üretim sistemi hayal değil..

Siparişlerinizi mümkün olduğunca hızlı ve kaliteli bir şekilde üretirken; aynı zamanda, en az kaynak, hammadde ve enerji tüketmenizi sağlarız. Akıllı veri yönetimi ve bildirimleri sayesinde stratejik kararlar vererek ürün kalitenizi artırmanızı, önleyici bakım yapabilmenizi, üretiminizi optimize etmenizi  ve enerji verimliliği sağlarız.

 

Üretim tesisinizi otomasyon ve IT süreçleri birbirinden bağımsız mı işliyor?
Endüstri 4.0 hazır bir otomasyon sistemine ne dersiniz?
Üretim süreçlerini otomatikleştiren sektör lideri otomasyon çözümlerimiz ile Endüstri 4.0 alt altyapısına uygun bir sisteme sahip olabilirsiniz.

 

Hattınızdan verileri operatörler ile manuel topluyor arıza ve bakım bilgilerinizi operatörler mi giriyor?
Gerçek zamanlı olarak operatörden bağımısız sahadaki makine ve PLC lerden toplanan veriler, operasyonel bilgiye dönüştürülerek kaydedilir, otomatik raporlama sayesinde anlık raporlanır. Bu bilgiler MES / ERP sistemlerine iletilebilir.

 

Endüstri 4.0 projeleriniz ve dijital fabrika uygulamalarınız için Digital Enterprise partneriniz MCS Factory Digitalization ile tanışın, Endüstri 4.0' a kolayca geçiş yapın..